Battleground Alert

Co przyniesie przyszłość? Gra z perspektywy pierwszej osoby.

img
Lip
15

Widok tylko z pierwszej osoby.

Wraz z następną miesięczną aktualizacją, która będzie miała miejsce na początku sierpnia, zostanie dodany osobny serwer, na którym rozgrywka odbywać się będzie tylko z perspektywy pierwszej osoby.

 


W pierwszej kolejności serwer będzie działał tylko na EU/NA w trybie SOLO oraz DUO, jeżeli próby przejdą pomyślnie, to będzie można grać i na innych regionach.

Dotychczas gra oferowała nam rozgrywkę z dwóch perspektyw (pierwszo oraz trzecioosobowej), które można było swobodnie zmieniać. Widok z trzeciej osoby zapewnia szeroką perspektywę poruszania się na świeżym powietrzu, podczas gdy pierwsza osoba ma kluczowe znaczenie dla strzelania w pomieszczeniach lub wokół przeszkód. Ci, którzy nie do końca wiedzą jak wygląda linia strzału dla pierwszej osoby, będą mieć spory problem. Wiele osób uważa, że perspektywa z trzeciej osoby jest nierealistyczna i daje dużą przewagę nad przeciwnikiem. Oczywiście mowa tutaj o takich sytuacjach jak np chowanie się za rogiem domu, podczas gdy my jesteśmy w stanie dostrzec zbliżającego się przeciwnika a on nas nie.

Na pewno wprowadzenie możliwości grania tylko z perspektywy pierwszej osoby znacznie urozmaici rozgrywkę i podniesie jej poziom trudności.

Gra staje się coraz bardziej popularna i miło patrzeć na to, jak twórcy cały czas nad nią pracują. Pamiętajcie, że na tegorocznych targach E3 studio Bluehole zapowiedziało:

 • kolejne dwie mapy,
 • zombie mode,
 • nowe animacje,
 • przeskakiwanie przez przeszkody,
 • powtórki 3D, które umożliwią graczom przeglądanie akcji z dowolnego kąta,
 • wprowadzenie gry na konsole.

Prace są ogromne, więc nie powinno nas dziwić, że termin wyjścia z Early Access został przesunięty na koniec roku.

Obserwując społeczność, fani wydają się być zadowoleni z tempa rozwoju. Gra wciąż sprzedaje się bardzo dobrze i nadal znajduje się w pierwszej trójce na Twitchu. Co ciekawe, PUBG nawiązał współpracę z Facebook’iem, aby móc streamować ekskluzywną zawartość.

A co Wy sądzicie o nadchodzącym trybie tylko z pierwszej osoby? Podzielcie się z nami w komentarzu!

 • Nux x

  Powiem tak, jeb*ć ten widok FPP, jak mają dojść 2 nowe mapy (na razie jest przeciez tylko jedna!), zombie mode (what?!?!?) i przeskakiwanie przez przeszkody (w końcu). Ale i tak optymalizacja ponad wszystko, zlitujcie się i dajcie patche optymalizujące

  • Orchidia92

   To, co było trzy miesiące a to, co jest teraz świadczy o tym, że gra idzie w dobry kierunku jeżeli chodzi o optymalizacje. Nie da się, aby w jednym patchu na raz zoptymalizować grę. Co tydzień jak i miesiąc wprowadzają kolejne poprawki optymalizujące, więc pozostaje być tylko cierpliwym.

   • Idzie idzie, miło widzieć, że nie spoczywają na laurach. Jeszcze trochę i powinno być już naprawdę dobrze zarówno z optymalizacją jak i funkcjonalnością gry.

  • Paweł Orłowski

   Optymalizacja zawsze na końcu i tak cud i dziękować bogu że w co miesięcznej optymalizują wszystko to co dodają w tygodniowych updejtach 🙂

PlayerUnknown's Battlegrounds Polska

619 User(s) Online Join Server

PARTNERZY

GIVEAWAY

Przejdź do paska narzędzi